Chlumecký Amber Ale

05.04.2014 12:46

Vážení vyznavači pivních speciálů, narážíme pro Vás další výborné pivko a ZDE najdete kompletní kalendář až do letních prázdnin a můžete hodnotit piva, která už jste u nás ochutnali.

Ovšem u nás v restauraci už najdete kompletní kalendář až do Vánoc. Taky kdo příjde ochutnat Chlumecký Amber Ale, může si na baru půjčit na zkrácení dlouhé chvilky chytrou knížečku. Najdete zde, jak se vyrábí nejen speciální piva, ale také i standardní ve stálé produkci pivovarů a jak se rozdělují dle výroby. Doporučujeme, velmi zajímavé čtení. Tak se na Vás těšíme.

Chlumecký Amber Ale [čti embr ejl] je pivo charakteristické zářivě jantarovou barvou (anglický název „amber“ znamená česky „jantar“ a označuje barvu této kategorie piv) a hustou krémovou pěnou. Má plnou sladovou chuť s lehkým chmelovým dozníváním a s nádechem citrusů, medu a rozinek. Připravuje se ze tří druhů sladu – českého, bavorského a caraaroma, čtyř druhů chmele – dvou českých a dvou speciálních amerických, kvašení obstarává speciální kmen pivovarských kvasinek.

Zpět

Kontakt

Dublin bar - Meat & pizza restaurant
Nové město 1104 (pěší zóna)
582 91 Světlá nad Sázavou

Tel.: 774 081 904

© 2014 Všechna práva vyhrazena.